Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 16, 2019

Рада Церков засудила сепаратизм

Автор:

|

Квітень 24, 2014

|

Рубрика:

Рада Церков засудила сепаратизм

Рада Церков

Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) засудила прояви сепаратизму та виступила за цілісність України в її міжнародно-визнаних кордонах. Про це зазначено в комюніке, ухваленому за результатами засідання ВРЦіРО, яке відбулося в Національному заповіднику «Софія Київська» під головуванням митрополита Онуфрія, місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри Української православної церкви Московського патріархату.

Рада Церков одностайно констатувала, що в Україні немає міжрелігійної ворожнечі чи нетерпимості між віруючими. Глави Церков і релігійних організацій засудили провокації та штучні намагання розпалення ворожнечі на релігійному ґрунті, до чого вдаються деякі медіа. «Незважаючи на період суспільно-політичної кризи, який переживає наша держава, Церкви та релігійні організації зберігають міжконфесійний і міжрелігійний мир», — підкреслюється в комюніке.
Крім цього, предстоятелі українських конфесій висловили глибоке переконання в необхідності вибудовування в Україні стратегічного партнерства Церков і релігійних організацій з українським суспільством і державою. Із цією метою Рада Церков запропонувала прийняти Закон «Про концепцію державно-церковних відносин в Україні», який дозволить подолати наслідки атеїстичного минулого, реалізувати конституційні свободи та налагодити конкретні механізми співпраці Церков і релігійних організацій із державою.
ВРЦіРО позитивно відзначила той факт, що цей законопроект перебуває серед першочергових у програмі нового уряду, і надіється, що найближчим часом ця концепція буде схвалена. Також глави конфесій підкреслили гостру необхідність законодавчого вирішення конкретних проблем Церков і релігійних організацій шляхом прийняття Верховною Радою України відповідних законів, що мають спільну підтримку з боку всіх членів Ради Церков.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...