Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Mar. 22, 2019

Рада Церков закликала вірян боронити Україну

Автор:

|

Лютий 19, 2015

|

Рубрика:

Рада Церков закликала вірян боронити Україну

Усеукраїнська рада Церков

Усеукраїнська рада Церков закликає віруючих стати на захист Батьківщини. «Як глави і представники Церков і релігійних організацій України, ми намагаємося і будемо робити все, що від нас залежить, для припинення кровопролиття, встановлення міцного миру, подолання ворожнечі між людьми та народами. Разом із тим, ми визнаємо право людини та держави захищатися від аґресії, від тих, хто незаконно взяв у руки зброю, задумав зло, сіючи смерть, горе і сльози на українській землі Донбасу. Тому ми закликаємо віруючих, у відповідності зі своїми релігійними переконаннями та можливостей, брати участь в обороні Батьківщини. Заради спільної перемоги один хай іде в армію, інший — нехай посильно працює, допомагаючи армії яккапелан, волонтер, у шпиталях, нехай допомагає сім’ям військовослужбовців, постраждалим мирним жителям Донбасу та вимушеним переселенцям», — ідеться у зверненні ради.

Священнослужителі звернулися також до політиків і державних керівників: «Усі протиріччя слід відкласти, об’єднавши зусилля для захисту Батьківщини, для боротьби з головним внутрішнім злом — корупцією, для проведення необхідних економічних і політичних реформ на благо всього українського народу. У минулому наш народ не раз терпів поразку саме тому, що його провідники сварилися між собою, в момент зовнішньої аґресії продовжували сперечатися за владу і повноваження. Уроки історії треба пам’ятати, щоб зараз не припускатися колишніх помилок».
Усіх віруючих церковники просять продовжувати молитви про мир у державі, про зупинення кровопролиття, про перемогу правди, утвердження справедливості та свободи. «Особливо закликаємо молитися про захисників України, котрі заради нас віддають своє життя. Сподіваємося, що з Божою допомогою мир, злагода та процвітання повернуться на українську землю», — зазначили святі отці.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...