Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 6, 2020

Пишаємося звитягою наших Героїв!

Автор:

|

Жовтень 17, 2013

|

Рубрика:

Пишаємося звитягою наших Героїв!

Свято Покрови є однією з головних дат у календарі українця. Велике церковне свято, День українського війська, День створення Української повстанської армії. Від цієї дати віє героїзмом і жертовністю, звитягою та гордістю за чин наших попередників.
Цей день став продовження славного чину запорозьких козаків, вояків армії УНР, чину, що прийняли на себе українські патріоти, які кинули виклик найжахливішим режимам в історії людства — сталінському СРСР і нацистській Німеччині. Від 14 жовтня ведеться історія найтривалішого партизанського руху, визвольної війни УПА, що постала з-під стягу Організації Українських Націоналістів.
Цього дня кожен українець повинен згадати, що живе у своїй власній державі на своїй землі завдяки чину вояків Української повстанської армії, адже остаточне здобуття незалежності стало можливим лише завдяки зусиллям тих, хто пройшов через горнило визвольних змагань, і тих, хто перейняв цей досвід — уже в підпільній боротьбі, на еміґрації, у радянських концтаборах. Маємо бути гідними їхньої жертви та зберегти Українську державу для себе й своїх дітей. Щодня діяти на благо держави й нації, докладати до цього зусиль, ставати успішними в ім’я України, жити для неї — цього вимагає пам’ять наших героїчних попередників.
Організація українських націоналістів (бандерівців) щиро вітає всіх українців, весь український світ зі святами, бажає Божого благословення кожній родині, кожному українцеві, кожній гідній справі, яку він починає! Ми закликаємо пам’ятати про тих, хто віддав усього себе за Україну, бажаємо кожному жити та творити заради українського успіху й українських перемог, які, ми цього певні, здобуватимуться постійно й сповнюватимуть нащадків гордістю за Україну та її народ!
Слава Україні! Героям Слава!
Провід ОУН(б)

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply