Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 25, 2021

Путін одержимий Сатаною

Автор:

|

Вересень 25, 2014

|

Рубрика:

Путін одержимий Сатаною

Патріарх Філарет

Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет вважає, що дії президента Путіна свідчать про одержимість його дияволом. Про це йдеться в заяві, опублікованій на офіційному сайті Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП). «Із великим жалем мушу сказати привселюдно, що серед правителів світу цього, котрі за фактом хрещення належать до Православної церкви, з’явився справжній новий Каїн — не за іменем, але в справах. Справи ці свідчать, що згадуваний правитель, як і перший в історії братовбивця Каїн, підпав під вплив сатани», — заявив Філарет.

Владика вказав Путіну на два великих гріхи — убивство та брехню, а також наголосив на тому, що «начальником і натхненником обох є диявол». «Саме з його волі засоби масової інформації очолюваної ним країни вдень і вночі багатьма мовами світу поширюють цинічну брехню про Україну, сіють ворожнечу проти українського народу, проти нашого прагнення буди незалежними та будувати власну суверенну державу, спонукають до кровопролиття і вбивства на Донбасі», — зазначив глава УПЦ КП.
На думку глави патріарха Київського і всієї Русі-України, Путін має можливість припинити збройне протистояння на сході України. «У його волі та владі — негайно зупинити смерті й кровопролиття, але він заради гордині своєї продовжує множити зло. Він називає себе братом для українського народу, але насправді він за справами своїми істинно став новим Каїном, проливаючи братську кров і брехнею обплутуючи весь світ», — підкреслив Блаженнійший.
Філарет нагадав, що до Путіна і його поплічників публічно вже багаторазово зверталися зі закликами одуматися, припинити зло, розкаятися, але нічого не змінилося. «Здається, що він залишається глухим до цих закликів і тільки примножує зло, бо в нього, як у Юди Іскаріота, увійшов Сатана», — заявив він.

Оксана Руда, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply