Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Програма інтеграції неповносправних

Автор:

|

Лютий 28, 2013

|

Рубрика:

Програма інтеграції неповносправних

У межах освітніх курсів для духовенства Стрийської єпархії Української греко-католицької церкви (УГКЦ) 22 лютого відбулася презентація програм інтеграції осіб із розумовою неповносправністю в життя Церкви та суспільства. Захід був організований за сприяння Центру духовної підтримки осіб з особливими потребами «Емаус» у співпраці з Патріаршою курією УГКЦ.

Мета цього заходу, який провели представники центру «Емаус» разом з о. д-ром Мартином Хомівим, заступником головного капелана руху «Віра і Світло» в Україні, і спільнотою м. Стрия під назвою «Світлячки», – допомогти неповносправним особам і їхнім родинам віднайти своє місце та виконати свою місію в Церкві.
Під час презентації було показано документальний фільм Олега Романчука «Бачити людину», у якому розповідалося про бар’єри, що існують у суспільстві щодо осіб із розумовою відсталістю. Після демонстрації кінострічки відбулося представлення суспільного та духовного аспектів життя цих осіб і труднощі, із котрими зіштовхується сім’я, у якій є дитина з особливими потребами, а також як сприймає таку родину оточення. Згодом члени місцевої спільноти «Світлячки» поділилися своїм досвідом життя в суспільстві, а о. Мартин розповів про особливості душпастирського служіння особам із розумовою неповносправністю.
Під час презентації було репрезентовано книгу о. д-ра Мартина Хоміва «Практичний порадник душпастиря в служінні особам із розумовою неповносправністю». Кожен з учасників заходу отримав цю книгу, а також матеріали реколекцій для капеланів під назвою «Участь капелана у житті спільноти».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply