Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 1, 2020

Прохання

Автор:

|

Червень 18, 2015

|

Рубрика:

Прохання

о. Іван Теремко

Дорогі у Христі браття і сестри! Звертається до вас священик УПЦ КП, інвалід 1-групи з обома ампутованими ногами. Я ходжу на двох протезах. Служу на невеличкій парафії і дякую Богові, що залишився живим. 2001 року я виїхав по священика УГКЦ, настоятеля церкви Різдва Пресвятої Богородиці с. Чернелиці Городенківського деканату о. Дмитра Стефанюка, котрий не зміг доїхати автомобілем, тому я їхав кіньми. Була люта зима, і дороги замело. Ця історія є в Інтернеті під назвою «Священик на протезах».
Річ у тому, що за цих 14 років я поміняв шість пар протезів завдяки людям, котрі мені допомагали їх придбати. Одні протези профінансувала громада Німеччини на чолі з владикою Петром Криком. Аби придбати нові якісні протези, потрібно більш як 5 тис. USD, яких у мене немає, а протези потрібно міняти вже, бо вони зносилися. Частина коштів вже є, потрібно ще 2 тис. USD. Тому прошу вас, якщо можете, допоможіть фінансово. Завжди пам’ятаю жертводавців у своїх молитвах.
Із молитвою та найкращими побажаннями,
о. Іван Теремко
Парафія Арх. Михаїла УПЦ КП, с. Глушків Городенківського району Івано-Франківської області. Тел.: +38-097-995-0628, електронна пошта: ivan-teremko@rambler.ru, Skype — o.ivan1993.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply