Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Професор зі США читатиме курс в УКУ

Автор:

|

Березень 15, 2012

|

Рубрика:

Професор зі США читатиме курс в УКУ

Курс «Вибрані проблеми історії Церкви» для істориків-маґістрів Українського католицького університету (УКУ) протягом березня читатиме відомий історик і американський дослідник професор Марта Богачевська-Хом’як. В основу курсу покладено наукову біографію греко-католицького митрополита Філадельфійського Костянтина Богачевського (1884—1961), книгу про якого Марта Богачевська-Хом’як готує до друку.

Також у межах візиту до Університету професор виголосить доповідь на науковому семінарі «За кулісами Ватикану: номінація перших єпископів і проблема єдності українських греко-католиків у США».

«Митрополит Костянтин Богачевський — цікава постать, крізь призму біографії якого можна розкрити дуже цікаву палітру тем, пов’язаних з історією Церкви, інтелігенції, політики та загалом духовно-культурного життя в Галичині й Північній Америці», — зазначила професор.

У курсі «Вибрані проблеми історії Церкви» історик також торкнеться теми взаємин між Церквою й українською громадою в США. На основі вивчення нових джерел з архівних збірок США, України, Польщі та Ватикану Марта Богачевська-Хом’як розповість про розвиток УГКЦ у Галичині та Північній Америці.

 Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply