Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Feb. 18, 2019

Про пільги для УПЦ МП

Автор:

|

Лютий 05, 2015

|

Рубрика:

Про пільги для УПЦ МП
Віталій Кличко

Віталій Кличко

Київрада 28 січня позбавила церкви Московського патріархату пільг. Депутати вирішили, що за користування землею вони сплачуватимуть за бізнес-тарифом. Раніше на культові споруди Києва поширювалася спеціальна податкова знижка. По суті, за землю платили копійки. За скасування таких привілеїв проголосували 78 зі 103 столичних депутатів. Церкви ж Київського патріархату у переліку пільговиків залишили.

Та вже наступного дня Віталій Кличко, мер Києва, підписав проект рішення про скасування норми щодо позбавлення однієї з церков УПЦ МП пільги на сплату податку на нерухомість. У прес-службі пояснили, що рішення Київради про позбавлення однієї з церков пільги на сплату податку на нерухомість суперечить Конституції й буде переглянуте.
«Депутати ухвалили рішення щодо різної процентної ставки на нерухомість для церков різних релігійних конфесій. Ця постанова не має правової сили та суперечить Конституції. У статті 24 Конституції прописано, що громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками релігійних та інших переконань. До того ж, коли у суспільстві й так напруга, ми не повинні створювати підстав для розколу за ознаками національності, мови чи релігії», — наголосив п. Кличко.
Київрада вирішила позбавити УПЦ МП пільг на сплату податку на нерухомість за те, що ця Церква послідовно займає антиукраїнську позицію, її священики правлять служби Божі за здоров’я Путіна й успіхи російської армії. Своєї позиції стосовно цього Віталій Кличко не пояснив.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...