Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 26, 2020

Православні ковзанки

Автор:

|

Лютий 09, 2012

|

Рубрика:

Православні ковзанки

У Москві реалізують ідею створення «православних» ковзанок. Автори ідеї сподіваються, що освячений лід знизить небезпеку травмування, повідомили у відділі Російської православної церкви (РПЦ) у справах молоді. «Православні ковзанки» — спільний проект молодіжного відділу РПЦ і мережі ковзанок «Російська зима». Православні священики вже встигли освятити лід на трьох льодових майданчиках — на Петрівці, на стадіоні «Аванґард» і в спортивному комплексі «Жовтень». На черзі — ковзанки в підмосковних Люберцях, а також у районах Бутово й Вихіно.

«На наших зимових святкових заходах завжди присутній батюшка, він освячує лід, проводить молебень, спілкується з молоддю в неформальній обстановці», — розповів Костянтин Беремеш, автор проекту та працівник синодального відділу. За його словами, під час святкових заходів на московському стадіоні «Аванґард» жоден відвідувач ковзанки не отримав травм. «На всіх масових заходах на льоду в нас завжди чергує «швидка», і за весь час народних гулянь не було зафіксовано жодного випадку травмування. Хочеться вірити, що це тому, що лід був освячений», — сказав пан Беремеш.

За його словами, кожних вихідних на ковзанках чергують православні волонтери, вони проводять розважальні заходи для дітей, організовують гокейні команди, спілкуються з молоддю. Квиток на ковзанку коштує 250 руб. на вихідні, однак у багатодітних або малозабезпечених сімей є шанс отримати безкоштовні перепустки. Автори проекту планують відкриття «православних» ковзанок з освяченням льоду і в інших містах Росії.

 Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply