Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 18, 2019

Понтифіка запросили в Україну

Автор:

|

Березень 28, 2013

|

Рубрика:

Понтифіка запросили в Україну

Блаженнійший Святослав, предстоятель УГКЦ, привітав Святійшого отця Франциска з обранням його Вселенським архієреєм і запросив відвідати Україну з нагоди 1025-річчя її Хрещення. «Це було би великим благословенням для нас та всієї України – розраховувати на Вашу присутність під час такої визначної події», — ідеться в привітальному листі.

Глава Церкви поздоровив новообраного Папу Франциска від свого імені та від імені всієї ГКЦ іспанською мовою. «Із глибини наших сердець радіємо, що Вас обрали Папою. Приєднуємося до вітань нашими молитвами, які сьогодні звучать із вуст нашої пастви, що знаходиться на всіх континентах», — написав Блаженнійший.
Предстоятель УГКЦ зазначає, що Святійший отець добре знайомий з УГКЦ, яка пройшла мученицький шлях.
«Особисто висловлюю Богові свою щиру вдячність, оскільки саме в Буенос-Айресі я, молодий і щойно призначений єпископ, робив свої перші кроки, перебуваючи там під Вашою батьківською опікою. І сьогодні впевнений, що зможу розраховувати на підтримку Вашої Святості, як і Арґентинська єпархія Покрови Пресвятої Богородиці», — зазначив глава УГКЦ.
Відтак, Блаженнійший Святослав наголосив, що Українська греко-католицька церква розвивається, зростає та засвідчує свою віру. «Хочу запевнити Вас у нашій єдності, сопричасті та синівській вірності Вам, як Вселенському архієрею, вірності, яку наша Церква скріпила пролитою кров’ю своїх мучеників протягом своєї історії й особливо під час жахливих років панування комуністичної влади заради єдності зі Вселенською церквою», — наголосив Блаженнійший Святослав. На зазакінчення предстоятель УГКЦ попросив у Святійшого отця апостольського благословення для УГКЦ і побажав йому, щоби він «служив Богові та Вселенській церкві з мудрістю й духовною силою на многії літа».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...