Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 26, 2020

Поїздка делегації МП до Варфоломія виявилася провальною

Автор:

|

Червень 28, 2018

|

Рубрика:

Поїздка делегації МП до Варфоломія виявилася провальною

Вадим Новинський

Кілька митрополитів Української православної церкви (УПЦ) Московського патріархату (МП), зокрема, і з окупованого Донбасу, 23 червня навідалися до Вселенського патріарха Варфоломія просити не підписувати Томос про створення в Україні Єдиної помісної православної церкви. Профінансував цей вояж одіозний український політик Вадим Новинський, котрий отримав громадянство з рук президента-втікача Януковича. Виявилося, що гроші він витратив даремно.
Московським емісарам не вдалося переконати константинопольського владику Варфоломія щодо української автокефалії. «Інсайдом» про результати візиту представників УПЦ МП до Стамбулу поділився Мирослав Олешко, відомий український блогер. «Спроба перемовин провалилася», — запевнив він та уточнив, що сталося це, як не дивно, в т. ч, і через Блаженнійшого Онуфрія, очільника УПЦ МП. Це він не підтримав делегацію.
«У Константинопольському патріархаті дали чітко зрозуміти, що Українську автокефальну православну церкву підтримають. Рішення про Томос уже прийняте», — написав блогер у Facebook, уточнивши, що вже розпочаті необхідні для цього процедури. Він також додав, що спробу перешкодити автокефалії зробила й Юлія Тимошенко, котра вже заявила, що змагатиметься за крісло Президента України на наступних виборах.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply