Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

Погрози УГКЦ тривають

Автор:

|

Січень 23, 2014

|

Рубрика:

Погрози УГКЦ тривають

Скандал навколо Церкви та Міністерства культури розгорівся з подачі Служби безпеки України (СБУ). Як повідомив Михайло Мошкола, директор департаменту в справах релігій і національностей Міністерства культури, СБУ просила відомство розглянути питання законності богослужіння Української греко-католицької церкви (УГКЦ) на майдані Незалежності в Києві. За його словами, попри те, що на Майдані ведуть свої богослужіння священики всіх конфесій, СБУ зацікавилася лише УГКЦ.

А о. Ігор Яців, керівник департаменту інформації УГКЦ, заявив про те, що на ресурси УГКЦ чиняться DDoS-атаки. «Наші сайти – недоступні. 6 тис. одночасних підключень», — написав він. Пізніше чиновник додав, що це — не реальні користувачі, а боти. Адміністратори сайтів намагалися спеціальною програмою відсікати дуже активних користувачів, проте інтернет-боти швидко модифікувалися.
Президент Віктор Янукович відреагував на скандал довкола богослужінь на Євромайдані, виступивши за вдосконалення законодавства про місця для молитов віруючих. Водноча,с міністр культури Новохатько заперечив, що його відомство чинить тиск на УГКЦ і розглядає питання про її закриття. Він зазначив, що ще не ознайомився з листом свого заступника Кохана.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply