«Патріарша криївка» прийняла майданівців
З 1 грудня 2013-го в підвальних приміщеннях Патріаршого собору Воскресіння Господнього, греко-католицького храму, приймають учасників Євромайдану з інших міст. Одночасно тут може заночувати близько 600 мітинґувальників, розповів Андрій Нога, комендант притулку. Найбільше зупиняється жителів західної України, здебільшого це – чоловіки. Піковий період відвідуваності — вихідні.
На вході всіх людей реєструють, записуючи особисті дані. Це потрібно, щоб уникнути крадіжок, пояснює комендант. Відвідувачам заборонено вживати алкоголь. Курити можна, але за межами храму.
У соборі для відвідувачів постійно працює кухня. Попит є на гарячі страви, канапки, чай і каву. Більшість харчів — це пожертви небайдужих. Утім, якщо треба щось докупити, то в притулку мають власний фонд. За час роботи зібрали близько 40 тис. грн.
Також гостей забезпечують усім необхідним для сну: ковдр, спальників, туристичних килимків є з надлишком. Те ж стосується й теплого одягу. Кожен, запевняє Андрій, може підібрати собі те, чого йому бракує. Сплять люди у двох великих залах. Кімнати обладнано обігрівом. Для потреб мітинґувальників установили два комп’ютери, провели Інтернет. Постійно функціонує медпункт, найчастіше сюди звертаються за ліками від застудних захворювань. Медикаменти постачають меценати й штаб Євромайдану. У «криївці» діє дискусійний клуб, улаштовують турніри з шахів і шашок, навіть виступають музичні колективи. Андрій Нога запевняє, що притулок працюватиме, доки цього потребуватиме Майдан.
Як допомогти собі та своєму ближньому
Дякую, що приділяєте увагу цій дуже важливій темі. Нажаль, більшість уУкраїнці рятували світ, зокрема, і 1920 року на Віслі
Річ Посполита була ліквідована 1795 року. Тому: Сто років тому 15 серпСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Мій коментар видалено. Я це так розумію що моя присутність на цьому саСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Вважаю дії української делегації у ПАРЄ правильними по суті але не спо