Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

Патріарх Філарет підтримав заклик Папи

Автор:

|

Лютий 23, 2012

|

Рубрика:

Патріарх Філарет підтримав заклик Папи

Глава Української православної церкви Київського патріархату Філарет заявив, що позитивно ставиться до використання священиками й вірянами Всесвітньої мережі. Про це владика заявив, коментуючи заклик Папи Римського Бенедикта XVI активніше використовувати для спілкування Інтернет і соціальні мережі. При цьому він зазначив, що позитивно ставиться тільки до тієї інтернет-інформації, яка «несе позитив». «Якщо це позитив і це добре, то потрібно цим користуватися, а якщо це несе зло, то користуватися таким Інтернетом не потрібно», — наголосив він.

Водночас, предстоятель УПЦ КП зауважив, що зараз люди — не настільки сильні духовно, і не можуть іноді протистояти злу. Раніше Папа Римський Бенедикт XVI дав згоду на спілкування в соціальних мережах. «Воно дає змогу завести нові знайомства, допомагає обмінюватися знаннями й підтримувати діалог між різними культурами», — підкреслив він.

До речі, італійська газета Il Fatto Quotidiano повідомила, що протягом найближчого року на Папу Римського Бенедикта XVI може бути вчинено замах. В ексклюзивній публікації цього видання наводиться сенсаційний документ, який колумбійський кардинал Кастріллон Ойос нібито передав до державного секретаріату Ватикану і в особистий секретаріат понтифіка в січні ц. р. Документ складено німецькою мовою й датовано 30 грудня 2011 року. У ньому з посиланням на архі­єпископа Палермо кардинала Паоло Ромео прямо стверджується, що «Святому отцю залишилося жити тільки 12 місяців». Згідно з опублікованим документом, о. Ромео зробив цю заяву під час свого листопадового візиту до Китаю. Федеріко Ломбарді, офіційний представник Ватикану, незвично жорстко прокоментував публікацію в Іl Fatto Quotidiano, назвавши її «маренням, яке в жодному разі не можна сприймати серйозно».

 Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply