Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

Патріарх Філарет перебуває в США

Автор:

|

Листопад 10, 2011

|

Рубрика:

Патріарх Філарет перебуває в США

Традиційний архіпастирський візит патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета до Сполучених Штатів Америки розпочався 4 листопада. Щороку, зазвичай у першій половині листопада, предстоятель Київського патріархату відвідує парафії в цій країні, об’єднані у вікаріат.

5 листопада пройшла конференція настоятелів і голів парафіяльних урядів у парафіяльній залі Святого Михаїла в Юніондейлі, 6 листопада — архієрейська Божественна літургія в храмі Святого Михаїла, після якої відбувся бенкет-прийняття.

13 листопада в храмі Святого Миколая в Купер-ситі (штат Флорида) патріарх Філарет у співслужінні душпастирів Київського патріархату відправить архієрейську Божественну літургію, після чого відбудеться прийняття в церковній залі громади Святого Миколая. За участю патріарха заплановано також інші заходи й зустрічі. У поїздці владику Філарета супроводжують настоятель Володимирського патріаршого кафедрального собору протоієрей Борис Табачек і професор Київської православної богословської академії доктор богослов’я Дмитро Степовик. Візит патріарха триватиме до 16 листопада.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply