Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Папу запросили в Україну

Автор:

|

Квітень 18, 2013

|

Рубрика:

Папу запросили в Україну

Архієпископ Мечислав Мокшицький зустрівся з Папою Франциском під час свого візиту до Рима. Він також узяв участь у загальній аудієнції на площі святого Петра у Ватикані. Владика від імені Конференції єпископів України й від себе особисто ще раз привітав понтифіка з обранням на папський престол і пригадав про поновлене запрошення відвідати Україну.

А напередодні, у річницю смерті Блаженного Івана Павла ІІ, архієпископ Мечислав відправив при реліквіях блаженного Папи месу, під час якої молився про його заступництво за Церкву в Україні та Львівську архідієцезію.
Під час свого візиту в Рим владика мав зустрічзі державним секретарем Святого Престолу кардиналом Тарчізіо Бертоне та префектом Конґреґації Східних Церков кардиналом Леонардо Сандрі. Під час зустрічей було обговорено низку питань із життя Католицької церкви в Україні та питань щодо подальшого розвитку римо-католицьких дієцезій України, зокрема Львівської архідієцезії та митрополії.
Нагадаємо, із нагоди святкування 600-річчя перенесення митрополичої столиці з Галича до Львова запрошення відвідати Україну свого часу було скероване до Папи Бенедикта ХVI. Це запрошення від імені української пастирської спільноти поновив голова Конференції римо-католицьких єпископів архієпископ Мечислав Мокшицький у листі з нагоди інавгурації понтифікату Папи Франциска.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply