Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 26, 2020

Папа запроваджуватиме реформи

Автор:

|

Травень 01, 2013

|

Рубрика:

Папа запроваджуватиме реформи

Папа Римський Франциск створив спеціальну групу в складі восьми кардиналів, які допомагатимуть йому в управлінні Римо-католицькою церквою, насамперед – у реформуванні Римської курії. Це рішення понтифіка оприлюднив Федеріко Ломбарді, голова служби друку Святого престолу.

Першочерговим завданням групи буде підготовка проекту зміни апостолічної конституції Pastor Bonus, яка була підписана Іваном Павлом II 1988 року та встановлює структуру й завдання головного адміністративного органу Святого престолу — Римської курії. Перше засідання групи має відбутися 1-3 жовтня ц. р.
Повідомляючи про створення кардинальської групи, офіційний представник Ватикану наголосив, що таким чином понтифік «хотів дати сигнал, показати, що він узяв до уваги поради, висловлені під час генеральних конгрегацій, що передували конклаву».
Координатором групи призначено кардинала з Гондурасу, архієпископа Тегусігальпи Оскара Марадіага. До складу цієї структури ввійшли також церковні ієрархи з Австралії, Німеччини, Демократичної Республіки Конґо, Індії, Італії, Чилі та США. Секретарем групи став італійський єпископ Марчелло Семераро.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply