Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Папа вирішив змінити автомобілевиробника?

Автор:

|

Грудень 28, 2017

|

Рубрика:

Папа вирішив змінити автомобілевиробника?

Lamborghini для Папи

Папі Франциску подарували Lamborghini моделі Huracan. Це — унікальна версія, яка існує в єдиному примірнику. Автомобіль понтифіку передали в присутності керівництва автовиробника. Він не залишиться у Ватикані, а буде проданий на аукціоні Sotheby’s. Прибуток із продажу буде призначений на три доброчинні проекти.
Йдеться про відновлення будинків, громадських приміщень і храмів в іракській Ніневії, щоб забезпечити повернення туди місцевих християн, котрі були змушені покинути район і вже три роки перебувають в іракському Курдистані. Також гроші підуть на підтримку жінок, котрі стали жертвами торгівлі людьми та проституції, в рамках проекту Casa Papa Francesco. Фінансову допомогу отримають і дві італійські асоціації, що працюють в Африці в рамках проектів, присвячених жінкам і дітям.
Папа не вперше практикує такий спосіб благодійності. Подарований йому влітку 2013-го на честь 110-річчя підприємства Harley-Davidson однойменний мотоцикл продали на аукціоні, а виручені майже 250 тис. EUR передані римському відділенню Caritas.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply