Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 16, 2019

Папа прийняв Обаму

Автор:

|

Квітень 03, 2014

|

Рубрика:

Папа прийняв Обаму

Папа Франциск 27 березня ц. р. прийняв у Ватикані президента Сполучених Штатів Америки. Це була перша їхня зустріч і вже другий візит Барака Обами до Ватикану, адже 2009-го його приймав Папа Бенедикт XVI. Приватна розмова між Святійшим отцем і президентом США тривала близько 50 хвилин, після чого відбулася традиційна церемонія обміну подарунками та представлення делегацій. Президента супроводжував державний секретар Джон Керрі. Опісля глава Білого дому мав також бесіду з кардиналом П’єтро Пароліном, державним секретарем Апостольської столиці.

Під час щирої розмови сторони обмінялися своїм баченням деяких актуальних міжнародних питань і висловили побажання, щоб у зонах, охоплених конфліктами, було пошановане гуманітарне та міжнародне право й щоб їх було подолано шляхом перемовин.
У контексті двосторонніх стосунків між Церквою та державою було обговорено такі питання, як здійснення релігійної свободи, права на життя й спротив сумління, як також проблем, пов’язані з реформами законодавства в галузі міґрації. Урешті, обома сторонами було взято на себе спільне зобов’язання у боротьбі з торгівлею людьми у світі.
Це була 28-ма за ліком зустріч президента Сполучених Штатів із Папою. Барак Обама є 12-м главою США, котрий здійснив візит до Ватикану. Першим був Вудро Вільсон, якого в січні 1919 року приймав Папа Бенедикт XV. Наступний такий візит американського лідера було здійснено аж через 40 років, під час понтифікату блаженного Івана ХХІІІ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...