Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 30, 2020

Папа поступився місцем главі УГКЦ

Автор:

|

Грудень 04, 2013

|

Рубрика:

Папа поступився місцем главі УГКЦ

У празник святого священномученика Йосафата, архієпископа Полоцького глава УГКЦ Блаженнійший Святослав (Шевчук) з особливого дозволу Папи Франциска очолив урочисту Архієрейську святу літургію на головному престолі ватиканської базиліки Святого Петра з нагоди 50-річчя покладення мощів святого Йосафата, мученика за єдність Церкви, у головному храмі Католицької церкви.

Участь у літургії взяло кілька тисяч паломників з України, Білорусі, Литви, Італії й інших країн світу. Серед присутніх було багато львів’ян. З огляду на багатомовність паломників, літургійні читання було проспівано українською, білоруською й італійською мовами. Після святої літургії прочан особисто привітав Папа Франциск – і зробив це українською.
«Виключне право служити на головному престолі ватиканської базиліки має лише єпископ Рима й ті, кому він уділить такий привілей. Те, що Блаженнійший Святослав отримав таку нагоду, є свідченням особливої прихильності Святішого отця до української Церкви та народу», — зазначила українська редакція «Радіо Ватикану».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply