Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Папа подарував Путіну медальон

Автор:

|

Червень 18, 2015

|

Рубрика:

Папа подарував Путіну медальон
Путін і Папа: диявол і священик

Путін і Папа: диявол і священик

У межах поїздки в Рим (Італія) у Ватикані відбулася зустріч глави російської держави і Папи Римського Франциска. Ввечері 10 червня Путін прилетів із Мілана в італійську столицю і поїхав у Ватикан, спізнившись, утім, аж на годину.
На подвір’ї апостольського палацу російського президента зустрів почесний караул швейцарських гвардійців і намісник двору понтифіка. У супроводі джентльменів папського двору — світських служителів Ватикану — Путін разом із представниками російської делегації попрямував до входу в особисту папську бібліотеку, де його (РФ) зустрів Папа Франциск: журналісти спостерігали протокольну частину зустрічі, яка з деяким відставанням від тимчасового графіка відбулася в самій бібліотеці.
Після розмови з понтифіком, що тривала близько години, Путін представив йому кожного із членів делегації. Після цього глава російської держави і Папа Римський обмінялися подарунками. Російський президент презентував панно зі зображенням храму Христа Спасителя, а також кілька томів Православної енциклопедії.
Представляючи свої подарунки російській делегації, Папа Римський сказав: «Цей медальон, що бул виготовлений художником минулого століття, зображує янгола, що несе і мир, і справедливість, і солідарність, і захищає. А також цей текст, у якому є роздуми про те, що Євангеліє нам приносить світло в життя і радість, і там є геополітичні роздуми про нас і про наше життя».
По завершенні зустрічі Папа Римський провів президента РФ до виходу з бібліотеки і, прощаючись, попросив передати найкращі побажання патріарху Кирилу. Журналісти, котрі висвітлювали зустріч, також були удостоєні особистого привітання від понтифіка. Кожен із медійників, котрий працював на заході, після його закінчення був представлений понтифіку, а крім того отримав пам’ятну вервицю від представників протоколу Ватикану.
Подібну нагороду отримували й інші діячі. Олівер Кромвель — через два роки після смерті був повішений і йому відрубали голову. Наполеон І Бонапарт — за вироком міжнародної коаліції був засланий на острів Святої Єлени, де і помер. Вільгельм ІІ — підлягав суду міжнародного трибуналу, але уряд Нідерландів відмовився його видати, тому до кінця своїх днів кайзер прожив там. Адольф Гітлер — наклав на себе руки, щоб не потрапити в руки союзників, а його поплічників судив міжнародний трибунал. Махмуд Аббас, голова Палестинської автономії, і Путін отримали свої «нагороди» лише цього року, тому про їхню долю говорити зарано.
Нагадаємо, що це був уже третій візит Путіна в резиденцію глави Римської католицької церкви. 2000-го він зустрічався з Іваном Павлом ІІ, а через три роки з попередником Франциска, папою Бенедиктом XVI. 2013 року Путін теж запізнився на зустріч із Папою Римським — на 45 хвилин.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply