Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

Папа-емерит повернувся до Ватикану

Автор:

|

Травень 16, 2013

|

Рубрика:

Папа-емерит повернувся до Ватикану

Папа Бенедикт, попередник папи Римського Франциска, який із власної волі зрікся престолу два місяці тому, повернувся до Ватикану. Він прилетів із папської резиденції Кастель Гандольфо, аби жити там постійно. Чинний лідер Католицької церкви привітав свого попередника «з великою й братською сердечністю».
Востаннє 86-річний Бенедикт, якого тепер називають почесним папою, з’являвся на людях 23 березня, після чого пролунали різні припущення щодо його здоров’я. За словами оглядачів, Бенедикт виглядає більш кволо, ніж у день свого зречення папського престолу — 28 лютого. Попри це, раніше Федеріко Ломбарді, речник Ватикану, запевнив, що Бенедикт не хворів. Відтепер він житиме в монастирі Матері Церкви, відразу за базилікою Святого Петра, і матиме особистого секретаря. До будівлі, яку о. Ломбарді описав як «невелику, але добре обладнану», також входять каплиця, бібліотека та кабінет.
У Ватикані повідомили, що Бенедикт присвятить своє життя усамітненій молитві. Це – перший випадок в історії, коли Папа Римський житиме так близько до свого попередника. У лютому ц. р. Бенедикт став першим папою за 600 років, який сам зрікся престолу, пояснивши свій учинок поганим станом здоров’я. Папу Римського Франциска інтронізували 19 березня.
Бі-Бі-Сі-Україна

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply