Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Пам’ятники Шептицькому й Івану Павлу ІІ — у Франківську

Автор:

|

Березень 21, 2013

|

Рубрика:

Пам’ятники Шептицькому й Івану Павлу ІІ — у Франківську

Івано-Франківська міська рада вирішила спорудити в місті пам’ятники єпископу, митрополиту Галицькому й архієпископу Львівському, предстоятелю УГКЦ Андрею Шептицькому та Папі Римському Івану Павлу ІІ. Згідно з рішенням, депутати створили робочу групу зі спорудження пам’ятника Андрею Шептицькому, яку очолив секретар міськради Микола Вітенко, і доручили департаменту містобудування й архітектури в місячний термін надати пропозиції щодо місця його встановлення.

Пропозицію про спорудження монумента Шептицькому внесла міська комісія з питань перейменування вулиць і встановлення пам’ятних знаків із метою вшанування його пам’яті. Спорудити пам’ятник Папі Римському запропонував депутатам Віктор Анушкевичус, міський голова Івано-Франківська, який зазначив, що понтифік дуже любив Україну й був першим у історії Папою-слов’янином.
«Є така пропозиція, і з Генеральним консулом Республіки Польщі у Львові ми обговорювали це питання, щоби встановити бюст Івана Павла ІІ на ділянці на початку вулиці Івана Павла ІІ та Миру», — сказав він, нагадавши, що цю ділянку підприємець хотів забудувати, але люди виступили проти. «Ми зробимо дві речі. Перше — ушануємо пам’ять цієї видатної людини, друге — раз і назавжди припинимо зазіхання на те, щоби забудувати цю земельну ділянку», — наголосив мер.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...