Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 24, 2018

Пам’ятник Шептицькому — моральний обов’язок львів’ян

Автор:

|

Травень 07, 2015

|

Рубрика:

Пам’ятник Шептицькому — моральний обов’язок львів’ян
Проект пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому

Проект пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому

Спорудження пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому у Львові є, передусім, моральним обов’язком львівської громади. Про це заявив Блаженнійший Святослав, глава Української греко-католицької церкви (УГКЦ). Владика нагадав, що коли у Львові не було пам’ятника Шевченку, львівська громада у своєму сумлінні сказала: «Пам’ятник Шевченку буде стояти тут — у центрі Львова, навпроти Оперного театру».

Саме там він і постав. І подібне сумління показало, де має стояти пам’ятник митрополиту Андрею Шептицькому — на площі Святого Юра, перед Свято-Юрським комплексом. Тож сподіваюся, що львівська громада виконає це завдання», — наголосив предстоятель УГКЦ.
Блаженнійший Святослав також додав, що, перебуваючи нещодавно в Конгрегації у справах святих, єпископи Церкви говорили про всі процеси беатифікацій і канонізацій, які зараз провадить УГКЦ, зокрема про беатифікаційний процес слуги Божого митрополита Андрея Шептицького.
За словами глави УГКЦ, результатом візиту греко-католицького єпископату до Конгрегації у справах святих є те, що Святійший отець наново перевів своїм окремим рескриптом цей процес на інший рівень беатифікації. «Мені повідомив кардинал Анджело Амато, що на червень заплановано чергову консисторію кардиналів, під час якої буде представлена справа беатифікації митрополита Андрея. Уже є канонічний декрет про реєстрацію окремого чуда за його посередництвом. Отож ми всі відчуваємо, що проголошення блаженним слуги Божого митрополита Андрея наближається», — зазначив він.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...