Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Обговорили об’єднання Католицької і Православної церков

Автор:

|

Вересень 27, 2017

|

Рубрика:

Обговорили об’єднання Католицької і Православної церков

Нещодавно на острові Лерос (Греція) відбулося засідання Координаційного комітету Спільної міжнародної комісії для богословського діалогу між Католицькою та Православною церквами. У засіданні взяло участь 18 експертів, котрі репрезентували обидві Церкви. Про повідомила прес-служба Інституту екуменічних студій Українського католицького університету УКУ.
Очолювали наради кардинал Курт Кох, президент Папської ради для Сприяння єдності християн, і архієпископ з Телмессосу (Туреччина) Йов Ґеча. УГКЦ представляв о. д-р Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій УКУ.
На основі спільного документу «Синодальність і Примат під час І тис. назустріч спільному розумінню служінню для єдності Церков» від 21 вересня 2016-го, який був апробований у К’єті (Італія), Координаційний комітет створив дві підкомісії для опрацювання двох питань. Ці питання звучать так: «На шляху до єдності у вірі: богословські й канонічні питання та Примат і Синодальність у ІІ тис. і сьогодні».
Обидві підкомісії складатимуться з п’ятьох представників від Православної церкви та п’ятьох від Католицької. Впродовж року під час трьох сесій буде здійснюватися робота над підготовкою відповідного документу, який буде представлений на пленарному засіданні Спільної комісії для богословського діалогу між Католицькою та Православною церквами восени 2019-го.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply