Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Нові дослідження Туринської плащаниці

Автор:

|

Червень 20, 2013

|

Рубрика:

Нові дослідження Туринської плащаниці

Зображення на Туринській плащаниці утворилося, імовірно, завдяки електричному розряду, і її вік, за даними останніх наукових досліджень, співвідноситься з епохою Христа. Ці два висновки знайшли відображення в доповіді Джуліо Фанті, професора механіко-термічних досліджень університету Падуї. Відомий дослідник Туринської плащаниці був запрошений у Кельн із нагоди Німецького національного євхаристійного конґресу. 

Професор розповів про результати нових досліджень: «Завдяки додатковому фінансуванню університету ми провели дослідження в різних напрямках: на основі інфрачервоної та раманівської спектроскопії, а також хімічного й багатопараметричного механічного аналізу. Усі ці аналізи проводилися на зразках оригінальної плащаниці після визначення відносної шкали за допомогою низки зразків, що датуються періодом від 3000 року до Різдва Христового (Р. Х.) і дотепер. Усі результати свідчили про дати, близькі І століття після Р. Х., а найвірогідніший вік плащаниці — з імовірністю 95 % — 33 р. до Р.Х., плюс-мінус 250 років. Тобто, висновок фактично охоплює епоху, у яку жив Ісус Христос».
Говорячи про результати своїх 15-річних досліджень, проф. Фанті відзначив одну важливу особливість. Це — відбиток людського тіла, який не може бути відтворений навіть у сучасних умовах. Існують різні наукові гіпотези, проте, на думку італійського вченого та його колег, цей слід був залишений унаслідок короткого та дуже інтенсивного розряду енергії, схожою на електричну, що виходить від потужного електричного поля напругою близько 50 млн вольт. Тобто, для створення подібного зображення був би необхідний одночасний розряд енергії 50 блискавок, що й зараз неможливо відтворити в лабораторних умовах.
Говорячи про вік Туринської плащаниці, Джуліо Фанті зауважив, що, із точки зору більшості вчених, він ідеально поєднується з описом Євангелій і окреслюється І століттям. Відомо, що дослідження за допомогою методу радіовуглецевого аналізу, проведені 1998 року, привели до помилкових висновків. Ось чому було проведено альтернативні аналізи, результати яких визначили точнішу дату – І століття від Р. Х.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply