Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

На Верховині провели екуменічну молитву

Автор:

|

Грудень 11, 2013

|

Рубрика:

На Верховині провели екуменічну молитву

У с. Криворівні Верховинського району, що на Івано-Франківщині, у самому серці гуцульських Карпат, 1 грудня ц. р. відбувся екуменічний молебень на підтримку українських євромайданів. Як повідомив Департамент інформації УГКЦ, цінність такої молитви полягала в тому, що не у великому місті, а в селі зібралася громада, щоби помолитися в такому намірі за участю священиків УГКЦ і УПЦ КП.

«Наше село — суто православне. Проте на моє запрошення помолитися відгукнувся владика Богдан (Дзюрах) і численні греко-католицькі священики», — розповів о. Іван Рибарук, адміністратор парафії Різдва Христового УПЦ КП.
Таким чином, близько 250 людей ішло хресною ходою від парафіяльної церкви до пам’ятника Іванові Франкові, що в центрі села. «Ми спочатку помолилися, а потім співали Державний гімн України. Своїми думками ділилися промовці та представники місцевої влади, а також священнослужителі», — продовжив душпастир.
Наприкінці священики закликали людей щогодини протягом дня молитися «Отче наш» і «Богородице Діво» з проханням Божої помочі для українського народу. «Гадаю, це – перше село в Україні, яке з молитвою піднялося на підтримку України», — додав о. Рибарук.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply