Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 27, 2020

На Майдані заплакали ікони

Автор:

|

Травень 01, 2014

|

Рубрика:

На Майдані заплакали ікони

Капличка-намет на Майдані

На Майдані в Києві через два місяці після протистояння з бійцями спецназу розпочалося інше життя. Тут щодня відновлюють бруківку, розбирають барикади, прибирають сміття. За весняні місяці тут навіть виросла редиска та зазеленіла цибуля -перший весняний урожай збиратиме майданний намет із Коломиї.

А ікони в церковному наметі на Майдані Незалежності — заплакали. В Ісуса з’явилися сльози, а в Богородиці — округляються руки та ноги. Зараз там щодня чергують віряни й фотографи, котрі фіксують дивовижні зміни.
Тут усе ще чекають нападу, щоправда, тепер уже – «зелених чоловічків», а не «Беркуту». Аби непрохані гості не пройшли, барикади розбирають лише на зелених зонах, там засівають квіти та висаджують дерева. Головні входи до Майдану навіть укріпили: приміром, із боку Центрального універмагу замість сміттєвих гірок поставили бетонні блоки. Велику сміттєву барикаду з боку Європейської розібрали, залишивши, однак символічну перегороду. Майдан відгородили шинами та бруківкою, яку привезли, щоби замостити розібрані тротуари. Київська мерія теж потроху повертається до попереднього вигляду. Відновлені після воєнних дій поверхи адміністративної будівлі майданівці звільняють від людей. За штукатурів і малярів тут правлять самі майданівці.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply