Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

На Львівщині об’явилася Богородиця

Автор:

|

Березень 14, 2013

|

Рубрика:

На Львівщині об’явилася Богородиця

У Стрию Львівської області на зрізі дерева в парку з’явилося зображення, у якому віряни впізнали ікону Божої Матері. Інтерес до цього дива – такий великий, що дорожній міліції довелося змінити рух у місті, аби пропустити всі автівки з прочанами.

Образ виник на ясені, після того як у дерево влучила блискавка. Він проступив на зрізі спиляної гілки. Першою чітке зображення Богородиці на деревині побачила жителька Стрия Ярослава Васильєва, коли поверталася з подругою з поліклініки через парк. «Кажу: Олю, дивися – постать Божої Матері! Вона поглянула й каже: я не бачу. Не кажи нікому, бо тебе заберуть до божевільні», — розповіла жінка. Але вона не послухалася подруги, бо внутрішній голос підказав їх свідчити про побачене. І люди повірили жінці. Тепер до дерева, на якому з’явилося зображення Матері Божої, приходять тисячі людей з усієї Західної України.
Віряни торкаються дерева, дехто навіть намагається відламати шматочок кори. Щоби зупинити таких «ентузіастів», тут поставили двох охоронців із найближчої церкви. Люди моляться, співають духовні пісні, озвучують власні прохання. Ніхто з паломників не сумнівається в тому, що зображення на дереві — це диво, а не чийсь малюнок.
А от священики – обережні у своїх висновках. «Добре бачу, що там ніхто того не малював, це не залишено людською рукою. Але до того треба дуже обережно ставитися. Не можна поспіхом будь-що називати дивом. Можливо, для того зображення буде знайдене якесь природне пояснення», — каже настоятель храму Святих Володимира й Ольги о. Михайло Ільницький.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...