Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

На Донеччині освятили пам’ятки на місцях загибелі солдатів

Автор:

|

Вересень 01, 2016

|

Рубрика:

На Донеччині освятили пам’ятки на місцях загибелі солдатів

Освячення

Поблизу м. Слов’янська Донецької області архимандрит Сава (Фризюк), настоятель місцевої громади УАПЦ, освятив пам’ятні знаки на місцях загибелі двох екіпажів 16-ї окремої бригади армійської авіації. Саме тут 2 травня 2014 року російсько-терористичні війська збили два гвинтокрили. Відтак загинуло п’ятеро пілотів із м. Броди Львівської області.
Львівські волонтери опікуються місцями, де загинули захисники Батьківщини, вихідці з Галичини. Підчас 23-ї поїздки на Схід, яка була присвячена 25-й річниці Незалежності України, зусиллями Львівської обласної ради було встановлено два пам’ятні знаки.
На посвячення прибули вдови пілотів, котрі віддали своє життя за цілісність України, представники влади Львівщини, зокрема й Олександр Ганущин, голова Львівської обласної ради. Також були присутні і державні службовці Донецької обласної ради.
Оксана Клим, волонтерка і журналіст, зазначила: «Ми від самого початку війни опікуємося українськими вояками. Цього разу привезли 30 т допомоги. Стараємося не забути і про тих, що віддали своє життя за Україну. Працюємо для того, аби про них пам’ятали і майбутні покоління. Зо кошти Львівської обласної ради ми встановили перші два пам’ятники на місці гибелі наших пілотів. Таких місць є 260. Дякуємо о. Саві за щиру молитву за нашими солдатами та його духовну підтримку».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...