Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 27, 2020

Митрополита Володимира визнали «Людиною року в українському християнстві»

Автор:

|

Лютий 28, 2013

|

Рубрика:

Митрополита Володимира визнали «Людиною року в українському християнстві»

Главу Української православної церкви Московського патріархату митрополита Київського та всієї України Володимира (Сабодана) визнали в Україні «Людиною року в українському християнстві» за 2012 рік. Про це повідомив Костянтин Шаповалов, голова Спілки християнських письменників України. Від імені предстоятеля УПЦ МП нагороду отримав архімандрит Лонгін.

Як повідомив п. Шаповалов, цьогоріч, на відміну від попереднього року, під час підбиття підсумків конкурсу була значно більша конкуренція й активність – при голосуванні. Як повідомив голова Спілки християнських письменників, номінацію «Людина року в українському християнстві» було засновано з ініціативи цього об’єднання. Він пояснив, що кандидатами на цю нагороду можуть бути українці, які сповідують християнську віру, зробили значний внесок в утвердження християнських цінностей у житті, культурі, свідомості народу України за останній рік. Також одним із критеріїв є поширення та пропаганда святості в суспільстві України.
Костянтин Шаповалов зазначив, що право голосу за того чи іншого кандидата мають тільки голови християнських конфесій і об’єднань, а також християнські видавці. Він додав, що при голосуванні необхідно сказати, чому саме віддається голос за того чи іншого кандидата. Якщо кількість балів за кількох кандидатів є однаковою, то перевага надається кандидату, за якого віддасть голос Спілка християнських письменників України. Також якщо два роки поспіль переможці відмовлятимуться від нагороди, то, за словами засновника, номінація не буде проводитися два-три роки.
Натомість, митрополит Володимир 20 лютого у своїй резиденції у Феофанії прийняв настоятельку Головчинецького Свято-Преображенського жіночого монастиря ігуменю Любов (Піхур). На зустрічі митрополит повідомив ігумені про своє рішення передати в дар обителі свою батьківську хату, де він народився та прийняв хрещення. Свято-Преображенський жіночий монастир розташований у селі Марківцях Летичівського району Хмельницької області, звідки походить владика. 5 січня 2013 року Священний синод ухвалив відкрити в цьому селі монастир.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply