Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 29, 2020

Московський піп відпочивав на найдорожчому курорті

Автор:

|

Травень 31, 2018

|

Рубрика:

Московський піп відпочивав на найдорожчому курорті

Священик Української православної церкви Московського патріархату Олексій Зощук із смт. Нова Ушиця Хмельницької області провів відпустку з дружиною і двома дітьми в п’ятизірковому готелі Rixos Bab Al Bahаr, який вважається одним із найдорожчих курортів Об’єднаних Арабських Еміратів.
Цей курортний готель із обслуговуванням за системою «все включено» з необмеженим харчуванням і напоями розташований у місті Рас-ель-Хайма. До послуг гостей 14 ресторанів і барів, а також щоденні розважальні програми. Готель стоїть на найчистішому пляжі штучного острова Аль-Мар’ян. «Якщо добре придивитися, о. Зощука легко переплутати з олігархом: особисті водії, дорогі автомобілі, елітні курорти. До речі, зовсім скоро його можна буде привітати з придбанням квартири в Києві за 150 тис. USD», — пише інтернет-видання «Оглядач».
В січні ц. р. батюшку додали в рубрику «Чистилище» сайту «Миротворець» за пропаганду «русского міра» в Україні. «Куратор-ідеолог пропагандистського крила Московської церкви в Україні. Свідоме маніпулювання суспільно-значущою інформацією в інтересах країни-аґресора. Визначає політику «Союзу православних журналістів», «Першого козацького», «Розкол.НЕТ» та інших псевдомедіа», — пояснили в «Миротворці».
А нещодавно стало відомо, що о. Зощук зі своїм помічником подався до Москви на зустріч із своїм куратором Федеральної служби безпеки для отримання вказівок та обговорення стратегії інформаційно-пропагандистської війни проти України і зриву процесів створення єдиної Помісної Української Православної Церкви, вважають журналісти «Оглядача».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply