Новини для українців всього свту

Monday, Feb. 24, 2020

Мощі Івана Павла ІІ — у Запоріжжі

Автор:

|

Лютий 23, 2012

|

Рубрика:

Мощі Івана Павла ІІ — у Запоріжжі

На прохання духовенства й вірян із Запоріжжя митрополит Львівсь­кий Римо-католицької церкви (РКЦ) Мечислав Мокшицький урочисто передав для латинської протокатедри Бога Отця Милосердного мощі блаженного Папи Івана Павла ІІ.

«Культ блаженного Івана Павла ІІ присутній не тільки в Італії чи Польщі, а й поширюється в Україні, — сказав митрополит. — Минуло десять років відтоді, як Святіший отець Іван Павло ІІ відвідав нашу державу й нашу Церкву. Багато парафій звернулося з проханням про отримання святих мощей блаженного Івана Павла ІІ, і не лише в Західній Україні, а й у Східній, де є невеликі римо-католицькі спільноти. Тож маю нагоду з великою радістю передати мощі блаженного Івана Павла ІІ до храму в Запоріжжі, де численні вірні зможуть молитися перед ними й випрошувати собі потрібні ласки через заступництво блаженного Івана Павла ІІ».

Владика Ян Собіло, єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії, зазначив: «Присутність мощей є для нас присутністю Папи Івана Павла та його благословенням для нас». Ієрарх також пригадав свої зустрічі з блаженним Іваном Павлом ІІ: «Так, для мене було велике щастя, що я зміг кілька разів із ним зустрітися. Папа поблагословив мене, Запоріжжя, козацький край, Хортицю. Дуже цікавився будівництвом нашого храму Бога Отця Милосердного й освятив наріжний камінь під будову нашого храму».

 Юстина Зарваниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply