Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 2, 2020

Молитовна книжечка для бійців АТО

Автор:

|

Грудень 04, 2014

|

Рубрика:

Молитовна книжечка для бійців АТО

Молитовник

Кишеньковий молитовник, що містить найважніші молитви, які оберігають у найважчі хвилини, репрезентували у Львові. Молитви надруковано двома мовами — українською та російською, щоби, як зазначив о. Тарас Михальчук, капелан Львівського військового ліцею імені Героїв Крут, кожен, хто потребує Господнього слова й захисту, міг їх прочитати.

«І, можливо, там є вояки, котрі ніколи не молилися, тож вони матимуть змогу саме із цієї книжечки вивчити Господні молитви. Вона — немов духовний щит», — вважає священик.
«Святе Письмо нам чітко каже, що потрібно сприймати Бога як того, хто опікується людиною, і власне «90-й псалом» нам чітко це підтверджує. Цей псалом потрібно трактувати з великою вірою, бо через написані в ньому слова говорить сам Господь. Для наших воїнів зараз це надзвичайно важливо, адже вони мають постійну потребу у Божій опіці, єднанні з Богом», — розповів о. Тарас Михальчук.
Громадський активіст Роман Брезіцький, один з ініціаторів видання молитовника, розповів про символічне значення ілюстрацій на обкладинці видання. «На обкладинці ми бачимо боротьбу українського добра з російсько-терористичним злом. Лук із різними візерунками — це вся історія України, а святий Юрій, охоронець нашого Львова, є також і охоронцем наших військових», — пояснює він.
«Псалом-охоронець» видало релігійне видавництво «Добра книжка» накладом 7 тис. примірників. Книжечку безкоштовно роздаватимуть у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, а також відправлятимуть через волонтерські служби в зону Антитерористичної операції (АТО).

Оксана Нагірна

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply