Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 22, 2019

Молитовна хода з до 25-ліття виходу УГКЦ із підпілля

Автор:

|

Жовтень 23, 2014

|

Рубрика:

Молитовна хода з до 25-ліття виходу УГКЦ із підпілля

Молитовна хода

Із нагоди 25-ї річниці виходу УГКЦ з підпілля 19 жовтня ц. р. у Львові відбулася святкова молитовна хода за дар миру і свободи для народів світу. Хода розпочалася о 15:00 від храму Св. Архістратига Михаїла й пройшла до архікатедрального собору Святого Юра.

Під час молитовної ходи представники духовенства несли мощі Блаженних новомучеників УГКЦ. До спільної молитви долучилися тисячі мешканців міста. «Сьогодні благаємо Всевишнього за мир у всьому світі, а особливо – за мир у нашій любій державі. Мир — це дар Божий. Мир є ділом справедливості та плодом любові. Досягнення миру — це також боротьба за життя. Загрозами для миру, а отже, причинами війни є несправедливість, заздрість, підозрілість, гордість, помста, які лютують між людьми і народами. Війна – злочин проти життя, бо приносить зі собою страждання і смерть, горе і несправедливість», — зазначив владика Венедикт під час молитовної ходи.
Він також додав, що у молитовній ході несуть мощі цілителя душ блаженного священномученика Миколая Чернецького, блаженного священномученика Йосафата Коциловського, блаженного священномученика Григорія Лакоти, блаженних преподобномучениць Лаврентії й Олімпії, покровителя мирян блаженного мученика Володимира Прийми.

Володимир Рихліцький, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...