Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Лижні змагання для священиків

Автор:

|

Березень 07, 2013

|

Рубрика:

Лижні змагання для священиків

На гірськолижному курорті «Буковель» 28 лютого відбулися лижні змагання з гігант-слалому для священиків і студентів навчальних закладів Української греко-католицької церкви (УГКЦ) «Кубок Блаженного Йосафата Коциловського». Понад сто учасників змагалося в трьох категоріях: священики, студенти (семінаристи й миряни), родини (батьки-діти, подружжя, двоє осіб).
Змагання розпочалися спільною Літургією в Церкві в с. Паляниці, яку очолив митрополит Івано-Франківський Володимир (Війтишин), а також єпарх Паризької єпархії святого Володимира владика Борис (Ґудзяк) і єпископ Коломийсько-Чернівецької єпархії Миколай (Сімкайло). Під час проповіді ректор Українського католицького університету (УКУ) наголосив: «Світ чекає на те, що наша Церква промовить до світу словом ХХІ ст., ми шукаємо нові категорії та стиль, щоби промовляти до людей. Лижі — це один із засобів нашої євангелізації. Нехай цей день буде сповнений правдивої радості, веселості та вдячності нашому Богові».
Митрополит Івано-Франківський Володимир (Війтишин) під час нагородження призерів зазначив: «Сьогодні ми, люди, які працюють у Церкві, мали змогу відчути себе спортсменами, що мають велику волю та бажання, практику й намагаються втілити їх у життя. Ви продемонстрували дуже добрі показники. Такий здоровий приклад ми повинні показувати іншим».
Один з ініціаторів змагань – владика Борис, який став срібним призером у категорії «Духовенство», – поділився своїми враженнями: «Годі було очікувати такої кількості учасників і ідеальної погоди. Ми всі в цьому бачимо, якого великого Бога маємо. Я впевнений, що ця традиція буде рости та розвиватися. Цей кубок названо на честь Блаженного Йосафата Коциловського. Єпископ Перемиський був дуже вимогливий у священичій дисципліні, але любив спорт.»
Прес-служба УКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...