Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 2, 2020

Люди Гіркіна спалили родину пастора

Автор:

|

Липень 31, 2014

|

Рубрика:

Люди Гіркіна спалили родину пастора
Священик УПЦ МП благословляє російського терориста Гіркіна

Священик УПЦ МП благословляє російського терориста Гіркіна

Антон Геращенко, радник міністра внутрішніх справ України, розкрив моторошні подробиці мученицької смерті сім’ї Олександра Павенка, пастора Слов’янського відділення Церкви Преображення Господнього. За словами чиновника, встановлення істини в цьому випадку є вкрай важливои ще й тому, що російська державна пропаганда поспішає подати загибель цих невинних людей як справу рук українських військових.

«Хтось повідомив терористам, що служителі Церкви Преображення Господнього допомагають і годують солдатів української армії й Національної гвардії, котрі стоять на блокпостах навколо Слов’янська, і, можливо, повідомляють їм інформацію про дії терористів, — розповів радник міністра. — Цілком можливо, що наводку на знищення священнослужителів протестантської церкви, дали служителі Української православної церви Московського патріархату (УПЦ МП), котрі ненавидять усіх, хто не слухає їхньої брехні на славу Путіна та Великої Росії».
Священика Олександра Павенка разом із синами Альбертом (1990 р. н.) і Рувимом (1984 р. н.) і ще двома служителями церкви Віктором Бродарським і Володимиром Величком бойовики викрали 8 червня ц. р., просто під час святкового богослужіння до Дня Трійці. Викрадачі забрали зі собою чотири автомобілі, що належали жертвам. «Служителів Господа катували, а потім – розстріляли», — повідомив п. Геращенко.
Після отримання догани від полковника російських спецслужб Ігоря Гіркіна вбивці спробували зімітувати загибель служителів нібито від мінометного вогню з української сторони. Вони поклали тіла мучеників у найдешевшу машину з чотирьох і спалили її, щоби приховати сліди злочину.
Тіла загиблих терористи потім поховали у братській могилі на території дитячої лікарні Слов’янська разом із двома десятками трупів бойовиків. Керівником поховальної «зондеркоманди» був російський найманець на прізвисько «Дроворуб». Решту автівок служителів церкви вбивці прихопили із собою під час втечі зі Слов’янська до Донецька.
20 липня у звільненому українськими військами Слов’янську ті з парафіян Церкви Преображення Господнього, хто залишився живим, зібралися разом у храмі, щоби відслужити панахиду за загиблими. Після служби Божої віряни вирушили до братської могили в саду Слов’янської дитячої лікарні. «
Але російська пропаганда подаватиме все так, що жителі Слов’янська прийшли пом’янути нібито загиблих священиків УПЦ МП, убитих нібито українськими військовими-бандерівцями. А також – уклонитися терористам — захисникам Слов’янська! У тому, що буде саме так, можете не сумніватися», — переконаний Антон Геращенко.

До слова
Священнослужитель УПЦ МП благословив російського терориста Ігоря Гіркіна. Відповідне фото-доказ опублікував архієпископ Євстратій. «Цьому священику Московського патріархату «канони забороняють» служити разом із священиком Київського патріархату. Якщо він служитиме — буде покараний начальством… А благословляти терориста й убивцю «канони» йому не забороняють, як і його начальство. Ось він і благословляє з радістю. А святитель Філіп Количев навіть під загрозою смерті тирану Івану Грозному благословення не дав», — прокоментував знімок владика.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply