Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Літня школа, присвячена Андрею Шептицькому

Автор:

|

Травень 16, 2013

|

Рубрика:

Літня школа, присвячена Андрею Шептицькому

Із 23 по 30 червня ц. р. у Львові проводитимуть навчання в літній школі, організованій Українським католицьким університетом (УКУ). Тема програми — «Соціальна думка митрополита Андрея Шептицького: місце християнських цінностей у побудові справедливого ладу». Про це повідомили організатори літньої школи.

Організатори літньої школи мають намір глибше ознайомити учасників семінару з духовним спадком і діяльністю митрополита Андрея. Головний акцент цьогорічної школи буде зроблено на побудові суспільства на засадах християнської моралі та цінностей у історичному й сучасному контексті.
Під час навчання щоранку відбуватимуться тематичні заняття, дискусії з лектором і обговорення в малих групах із модератором. Завдання семінару — показати актуальність соціального вчення Церкви та напрацювати постійний інтенсивний літній курс, який вивчатиме суспільну думку митрополита Андрея.
Під час лекційних зустрічей порушуватимуться питання історичного контексту та богословського виміру суспільного вчення, суспільно-політичної етики митрополита Андрея й актуальності його вчення, прояву суспільної думки митрополита як розгортання мережі порятунку євреїв у час Другої світової війни.
Проект передбачає також духовну та культурну програму (щоденні молитви, похід до Національного музею імені Андрея Шептицького у Львові, поїздку до Прилбичів, перегляд фільму про митрополита Андрея, відвідини Всеукраїнського єврейського благодійного фонду «Хесед-Ар’є», екскурсії Львовом і УКУ тощо).
Учасники школи проживатимуть у Львівській духовній семінарії Святого Духа, а заняття відбуватимуться в приміщенні філософсько-богословського факультету УКУ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply