Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Лінчували палія Корану

Автор:

|

Липень 12, 2012

|

Рубрика:

Лінчували  палія Корану

У Пакистані натовп силоміць забрав із поліцейського відділка чоловіка, якого звинувачували в богохульстві, і спалив його. Чоловіка вивели прямо з відділка, де він перебував за підозрою в спаленні Корану. Це відбулося в передмісті міста Бахавалпура, розташованого в пакистанській частині Пенджабу. За словами свідків, за екзекуцією спостерігали сотні людей, тоді як чоловік волав про допомогу. У Пакистані існує суперечливий закон про богохульство, за яким винних в образі релігійних почуттів мусульман засуджують до смертної кари. Але до цього доходить украй рідко.

За даними місцевої поліції, цього чоловіка затримали за паплюження Корану. Невдовзі після цього біля поліцейської дільниці зібралася розлючена юрба. Правоохоронці навіть не встигли розпочати розслідування за фактом скарг. «Вони вимагали, щоби ми стратили його перед ними, інакше вони погрожували забрати його силою й вбити самотужки», — заявив інспектор поліції Гулам Мохіуддін. Поліцейські безуспішно намагалися заспокоїти натовп, який почав штурмувати відділок.

Поліція застосувала сльозогінний газ. Кількох правоохоронців було поранено. «Нас було набагато менше. А їх було надто багато. Вони всі ніби з ланцюга зірвалися. У підсумку їм удалося забрати чоловіка», — сказав один із правоохоронців. Люди привели палія на те місце, де він начебто поглумився з Корану. Потім, за словами очевидців, чоловіка облили бензином і підпалили. За фактом убивства людини порушено карну справу, проте нікого не заарештували.

Марко Стріха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply