Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

«Лібертас» відкриє дім для літніх людей

Автор:

|

Травень 01, 2013

|

Рубрика:

«Лібертас» відкриє дім для літніх людей

Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас», що відкриється 6-7 травня ц. р. у Львові, матиме два напрямки роботи: академічний і соціальний. «Ми будемо організовувати богословські академічні конференції на науковому рівні між представниками різних конфесій. Для висвітлення різноманітних тем запрошуватимемо людей зі Заходу», — сказав голова Центру доктор богословських наук Тарас Дзюбанський.

Щодо соціального складника їхньої діяльності, голова Центру розповів, що вони допомагатимуть дітям-сиротам, жінкам, які зазнали насильства, і пенсіонерам. «Для старших людей ми хочемо організовувати дозвілля. Крім того, плануємо відкрити у Львові дім осіб похилого віку. Ми залучатимемо лідерів Церков, щоби вони допомагали нам відкривати центр», — зазначив посадовець.
Пан Дзюбанський також додав, що наразі в них – лише віртуальний офіс: «Якщо приїжджають делегації, ми їх приймаємо в міській раді». На повній ставці в центрі працюватиме троє осіб. А фінансуватимуть його релігійні організації та приватні особи.
Центр уже налагодив контакти з Українською православною церквою Московського патріархату, Українською православною церквою Київського патріархату, Українською греко-католицькою церквою, Українською автокефальною православною церквою, Римо-католицькою церквою в Україні, Українським євангельським альянсом, всеукраїнським єврейським благодійним фондом «Хесед-Ар’є» та з мусульманською громадою України. «Перша лекція відбудеться 8 травня в римо-католицькій семінарії», — уточнив п. Дзюбанський.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply