Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

Кирила не поминатимуть на богослужіннях

Автор:

|

Вересень 11, 2014

|

Рубрика:

Кирила не поминатимуть на богослужіннях

Патріарх Кирило

Переважна більшість духовенства Черкаської єпархії Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) підтримує ідею створення незалежної помісної Церкви. Про це свідчать підсумки опитування громадської думки священиків, котрі зібралися на традиційну нараду в управлінні Черкаської єпархії під головуванням Високопреосвященнішого митрополита Черкаського і Канівського Софронія.

Левова частка присутніх — 70 проти 55 — висловилася однозначно за помісну Українську православну церкву, зазначивши при цьому, що цей процес повинен відбуватися суто на підставі чинних церковних канонів і християнського заповіту любові Божої.
Було також обговорено питання про доцільність поминання патріарха Російської православної церкви (РПЦ) Кирила в храмах єпархії. Священики розповіли про незгоду багатьох парафіян із цією практикою, обурення й навіть численні протести, з огляду на пропагандистську істерію, яку нагнітають російські медіа щодо України й української нації, створюючи з неї образ ворога.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply