Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Кувейтський принц прийняв християнство

Автор:

|

Січень 19, 2012

|

Рубрика:

Кувейтський принц  прийняв християнство

Арабський супутниковий канал під назвою Al-Haqiqa, який транслює християнські передачі, в одній зі своїх програм оприлюднив аудіофайл, нібито записаний кувейтським принцом Абдаллахом Аль-Сабахом. «Я повністю згоден із поширенням цього матеріалу. Я також вірю, що, якщо мене вб’ють, я вічно буду разом з Ісусом Христом», — зазначив Аль-Сабах у своєму зверненні. Він додав, що цілковито задоволений своїм рішенням, адже саме Біблія наставила його на шлях істини.

Крім того, принц висловився стосовно ісламістів, які прийшли до влади в Єгипті. «Ісламські групи завжди хотіли нападати на різні міста в усьому світі, але Бог охороняв і досі охороняє світ. Саме тому ми бачимо, як у їхньому середовищі виникають розбіжності, які й надалі зростатимуть, завдяки чому групи будуть ділитися на дрібніші», — наголосив Аль-Сабах.

Новина про навернення принца потрапила на перші шпальти багатьох арабських медіа. Своєю чергою, один незалежний шиїтський сайт спростував це повідомлення, процитувавши іншого кувейтського принца — Азбі Аль-Сабаха, який заявив, що «в королівській родині немає принца з таким ім’ям». Іслам є офіційною релігією в Кувейті, де його сповідує майже все населення. Слід зазначити, що раніше з ісламу в християнство перейшов Мосаб Хасан Юсеф, син засновника руху «Хамас».

 Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...