Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 20, 2018

Кримську єпархію УПЦ КП вигнали зі собору

Автор:

|

Червень 23, 2016

|

Рубрика:

Кримську єпархію УПЦ КП вигнали зі собору

Архієпископ Климент біля воріт військової частини

Кримська єпархія УПЦ Київського патріархату (КП) має сплатити «міністерству майнових і земельних відносин Республіки Крим» 500 тис. RUR і звільнити 112 кв. м на першому поверсі Кафедрального собору у місті Сімферополі.
Таке рішення ухвалив «апеляційний суд міста Севастополя». «Відбулося засідання «апеляційного суду» міста Севастополя, до якого ми зверталися з позовом про скасування рішення «арбітражного суду» Криму від 14 січня ц. р., де від нас вимагали звільнення частини приміщення церкви та сплати величезного штрафу. «Апеляційний суд» підтримав рішення «арбітражного суду». З дня на день очікуємо на представників виконавчої служби, котрі прийдуть втілювати в життя рішення суду», — заявив архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент.
Більше того, владика зауважив, що неодноразово звертався до «прокуратури» Криму з проханням відкрити карне провадження щодо судді «арбітражного суду» Соколової та «віце-прем’єр-міністра» Руслана Бальбека, адже саме за їхньої безпосередньої участі продовжується знищення УПЦ КП на півострові. «Я не був почутий. На сьогоднішній день не має жодного карного провадження», — наголосив архієпископ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...