Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Книга з листами дітей — для Папи

Автор:

|

Листопад 13, 2014

|

Рубрика:

Книга з листами дітей — для Папи

Папа Франциск

Папі Римському Франциску подарували книгу «Діти еміґрантів — про себе», яку створив Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків із діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» у межах однойменного проекту. До видання увійшли листи дітей українських імміґрантів до своїх батьків, котрі виїхали за кордон у пошуках роботи. На сторінках книги — дитячий біль, хвилюючі життєві історії та роздуми.

Цю книгу Святійшому отцю вручив Блаженнійший Святослав (Шевчук), глава УГКЦ. Перебуваючи у Ватикані та беручи участь у Папському синоді на тему сім’ї, владика у такий спосіб вирішив нагадати й про проблему виховання та душпастирства стосовно дітей імміґрантів.
Видання побачило світ італійською мовою у видавництві фундації «Мігрантес» з ініціативи о. Марка Семегена, пасторального координатора для українців греко-католиків Італії. «Ця книга спонукає Церкву до душпастирської праці з дітьми імміґрантів та є справжнім викликом для Церкви», — переконаний монсеньйор Жан-Карло Перего, директор фундації «Мігрантес» Єпископської конференції Італії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply