Новини для українців всього свту

Saturday, May. 30, 2020

Католицький храм продали мусульманам

Автор:

|

Жовтень 31, 2013

|

Рубрика:

Католицький храм продали мусульманам

У Великій Британії будівлю католицької церкви через різке зниження кількості прихожан продали громаді мусульман. Ідеться про храм Святого Петра, розташований у Кобріджі, район Сток-он-Трент (графство Стаффордшир). Новим власником споруди стала мусульманська громада мечеті Мадіна. Раніше її члени збиралися у двох будівлях, розташованих на тій же вулиці, що й церква Святого Петра.

Офіційно ще не відомо, як мусульмани використовуватимуть католицький храм, але, найімовірніше, він буде перетворений на мечеть. Зовнішній вигляд будівлі при цьому не зміниться. Представник архієпархії Бірмінґема, який раніше розпоряджався церквою в Кобріджі, зазначає, що ця угода відображає зміни в місцевому суспільстві. За його словами, виручені з продажу 80 тис. GBP передадуть до фонду архієпархії та розподілять між членами католицької громади.
Церкву закрили ще в липні минулого року, коли кількість парафіян скоротилася з понад 150 до 40 осіб. Вона в 1930-х рр. була виставлена на торги. На неї претендували комерційні компанії та представники різних релігійних груп, але піклувальники обрали саме мусульманську громаду.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply