Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

Каплицю УГКЦ сплюндрували

Автор:

|

Листопад 03, 2011

|

Рубрика:

Каплицю УГКЦ сплюндрували

Вандали обмалювали сатанинськими символами каплицю УГКЦ у Харкові. Акт плюндрування стався проти ночі на 24 жовтня. Настоятель місцевої громади Микола Семенович уранці побачив, що каплицю обмальовано червоною та чорною фарбою. На ній були зображені сатанинські символи й написи. За словами священика, це сталося неочікувано, жодних погроз до того він не отримував.

Проте це — не перша проблема, яка спіткала громаду останнім часом. Нещодавно її було пограбовано — викрадено прилади електрощитової (мідні дроти, ізолятори), чотири секції металевої огорожі та розбито електролічильник. Каплиця залишилася без електропостачання.

Як розповів о. Микола, 1997 року громада звернулася з проханням до місцевої влади виділити їй земельну ділянку під будівництво храму.

1999-го міська влада її надала, проте вже 2001-го це рішення намагався скасувати Євген Кушнарьов, тодішній голова Харківської обласної державної адміністрації. Завдяки активності широкої громадськості та мас-медіа спільноті вдалося захистити свої права. 2003 року вона отримала дозвіл освоювати ділянку. Проте їй так і не вдалося пройти чиновницькі зволікання з дозволами на початок будови. За словами священика, для початку будови необхідно отримати майже 100 дозволів. Тож два роки тому було споруджено тимчасову каплицю для здійснення богослужінь. Саме її й обмалювали вандали-сатаністи.

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply