Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 21, 2020

Канадський єпископ привіз в Україну інвалідні візки

Автор:

|

Травень 26, 2016

|

Рубрика:

Канадський єпископ привіз в Україну інвалідні візки

Інвалідні візки

280 інвалідних візків і реабілітаційного обладнання (опорні палички, милиці, ходунки) планують роздати для інвалідів в Україні. Ініціатором і донором благодійної ініціативи виступили «Лицарі Колумба» з «країни кленового листка» за сприяння Канадського фонду інвалідних візків і «Карітасу Україна». Для роздачі візків в Україну прибули представники цих фондів на чолі з Браєном Байдою, єпископом Саскатунської єпархії.
2014-го в «Карітасі Україна» стартував пілотний проект «Візки для людей із особливими потребами». Саме тоді його підтримала діаспора. Це — вже четвертий контейнер із 280 візками та медичним обкладанням.
Загалом за два роки було отримано 1120 візків, 60 опорних палиць, 200 милиць, 50 ходунків для українців із особливими потребами. Завдяки цьому в 2014-2016 рр. понад 1,4 тис. малозабезпечених осіб отримали у безоплатне використання спеціальні візки, виготовлені з високоякісних матеріалів і складної конструкції для зручності транспортування, або ж інші засоби реабілітації.
Канадський фонд забезпечив придбання інвалідних візків, а місцеві організації «Карітасів» у Дрогобичі, Луцьку, Львові та Донецьку зайнялися доставкою, розмитненням і наданням складського приміщення для зберігання доброчинної допомоги.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply