Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, May. 26, 2018

Із Криму виганяють римо-католиків

Автор:

|

Лютий 05, 2015

|

Рубрика:

Із Криму виганяють римо-католиків
о. Кшиштоф Контек

о. Кшиштоф Контек

В анексованому Криму вимушені закрити римо-католицьку парафію та монастир, який діяв у столиці півострова Сімферополі майже 18 років. Невеликий монастир був створений за допомогою францисканських місіонерів в ім’я Діви Марії, щоби допомогти в пастирській діяльності.

Трьом черницям, котрі приїхали в Крим із Польщі й інших областей України, місцева влада відмовила у видачі дозволу на проживання, тож їм довелося залишити анексований півострів у листопаді 2014 року. Через місяць після того, як черниці покли Кинурим, був змушений піти й парафіяльний священик.
«У Сімферополі залишається тільки один священик, аби служити в католицькій парафії. Зараз він повинен усе робити сам», — повідомив єпархіальний канцлер Кшиштоф Контек. За його словами, посадові особи Федеральної міґраційної служби Російської Федерації (РФ) наполягали на тому, що тільки зареєстровані релігійні громади можуть запрошувати іноземних громадян. Жодні релігійні організації в Криму зараз не мають правового статусу, згідно з російським законодавством, і, таким чином, не в змозі запрошувати іноземних громадян.
«Кількість штрафів за релігійні книги, які російська влада вважає екстремістськими, знизилася останніми місяцями, хоча їх не було скасовано. Однак не зрозуміло, чи не відновляться рейди, штрафи, конфіскації та переслідування. Мусульмани, свідки Єгови й бібліотекарі були основними мішенями цієї діяльності», — зазначив о. Кшиштоф. Монастир францисканський місіонерів в ім’я Діви Марії був заснований в Сімферополі у березні 1997-го.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...