Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 23, 2020

Ісламісти викрадатимуть християнок!

Автор:

|

Березень 22, 2012

|

Рубрика:

Ісламісти викрадатимуть християнок!

Ісламська терористична група «Боко Харам», яка погрожує повністю знищити християнство в Північній Ніґерії, оголосила, що буде викрадати жінок-християнок, аби домогтися якнайшвидшого здійснення своєї мети. «Ми маємо намір реалізувати нові наміри та вдарити по християнах страхом перед владою ісламу, викрадаючи їхніх жінок», — сказав представник терористів.

«Як викуп за них ми зажадаємо, щоби їх сім’ї покинули наші ісламські території. Ми створимо такі умови, що християнська присутність у нашому реґіоні цілковито зникне й буде утворено належну ісламську державу, у якій християни будуть не в змозі залишатися», — заявив ісламіст.

Нагадаємо, що в травні минулого року бойовики «Боко Харам» викрали в місті Бірнін-Кеббе на північному заході Ніґерії англійського інженера Кріса Мак-Мануса та його італійського колеґу Франка Ламолінару. Вони брали участь у спорудженні головного офісу Центробанку Ніґерії в штаті Кеббе. У момент викрадення обидва працювали на італійську будівельну компанію B Stabilini, розташовану в столиці Ніґерії Абуджі. Ще один італієць зумів утекти. Обидва заручники загинули в ході спецоперації.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply