Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Ієрархи Канади закликали до солідарності

Автор:

|

Грудень 11, 2013

|

Рубрика:

Ієрархи Канади закликали до солідарності

Єпископат Української православної церкви (УПЦ) у Канаді з тривогою стежить за подіями в Україні та висловлює підтримку українцям, котрі відстоюють на Майдані євроінтеграцію своєї країни. Про це йдеться у зверненні, яке єпископат УПЦ у Канаді поширив у зв’язку з останніми подіями в Україні.

«Ми бачимо, що влада України боїться свого народу, боїться мирного виявлення невдоволення щодо непідписання президентом угоди з європейською спільнотою. Це вже – останнє із цілої низки незадоволень. Побиття «Беркутом» невинних демонстрантів, у більшості молоді та студентів, доводить, що влада не рахується з волевиявленням українського народу. Тому народові вже досить», – ідеться у зверненні митрополита УПЦ у Канаді Юрія, єпископів Іларіона й Андрія.
Епископат закликав українців Канади молитися за демонстрантів і за позитивні зміни в курсі розвитку української держави. Ієрархи просять співвітчизників «проявити солідарність із братами і сестрами в Україні своєю участю в мирних діях, до яких закликає Світовий конґрес українців і Конгрес українців Канади».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply